Keila Korvpallikooli kõige vanemad poisid olid eelmisel nädalal edukad. Neljapäeval Keilas peetud Eesti meistrivõistluste 2. liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises alistati Tartu Terminal Oil 82:63 ning pääseti kahe mängu kokkuvõttes 34-puniktilise eduga veerandfinaali.

Mängu oli vaatamas meeldivalt palju publikut, kuid kahjuks ei saanud nad vastaste poolt kasutatud tempot tapva stiili tõttu erilist elamust. Meeskonna jaoks oli mängu ilust seekord tähtsam siiski tulemus ning asjad tehti klaariks juba esimesel poolajaga, mis võideti 45:34. Kolmandal veerandajal paisus vahe veelgi ning lõpuks said kõik 12 meeste ka mänguaega. Norman Rüütsalu viskas 25, Conrad Sengbusch 24 punkti.

Kahe võiduni peetavas veerandfinaalseerias kohtutakse Rakvere Tarvaga. Esimene mäng on eeloleval neljapäeval Rakveres, teine mäng aga 29. märtsil kell 20.30 Keilas. Vajadusel toimub kolmas mäng taas Rakveres.

U18 meeskond kohtus pühapäeval võõrsil tabelis 3. kohta hoidva Tallinna Kaleviga. Mängu dikteeriti algusest peale. Poolajaks juhiti 49:39 ning turvalist vahet hoiti ka teisel poolajal. Keila kasuks rääkis pikem ja ühtlasem pink ning ladus rünnak. Vastasest oldi üle ründelauas (20:9) ning vähem tehti pallikaotusi (9:15). Keila võitis kohtumise 103:81. Taas oli suurim korvikütt Norman Rüütsalu 29 puntiga. Margus Pahv lisas 15, Mart Maide 13 ja Kevin Sepik 11 silma. Sepikult ka 7 söötu ja 4 vaheltlõiget. Markus Kikkatalo tõi 7 punkti ja noppis 11 lauapalli.

Keila jätkab U18 sarjas 11 võidu ja 1 kaotusega liidrina. Põhiturniiri lõpuni jääb kaks vooru.