18.03.26 2006 poisid iisakulKeila 2006 poisid osalesid mini etapil Iisakus, kus kolmest mängust võideti üks.

Esimeses mängus kohtusime Reinar Halliku KK. Kahjuks ei suutnud poisid mängida võistkondlikult ja vastaste võistkondlik kaitse murdis meid mängu lõpuks 41:46.

Teises mängus võistlesime Rakvere SK/Tarvaga. Esimene poolaeg oli suhteliselt edukas, kuid teisel poolajal poisid väsisid. Eriti jäi silma meie nõrk kaitse 1 vs 1 olukordades. Mängu seis 34:64.

Viimases mängus läksime vastamisi RSK Sportkunda võistkonnaga. Võitsime mängu tänu agressiivsele kaitsele ja võistkondlikule rünnakule 67:36.

Nüüd on veel ees finaalturniir, kui läheme kokku Raplamaa võistkonaga. Õppisime selle etapi jooksul palju. Nüüd tuleb teha veel trenni trenni ja trenni!