Teise Keila Korvpallikooli võistkonnana kindlustas endale koha Eesti MV eliitgrupis kaheksa tugevama meeskonna hulgas U14 tiim. Edasipääs tuli aga vägagi raskelt.

Keila Tervisekeskuses toimunud laupäevases kvalifikatsiooniturniiri avamängus alistasid meie poisid SK Altiuse 61:53. Mäng oli meile väga keeruline, mitmel korral venitasime vahe enam kui kümne punktiliseks, kuid iga kord tulid vastased mängu tagasi. Päris järele nad meile siiski ei saanud. Erik Makke arvele jäi kohtumises 17 punkti, neist 15 teisel poolajal. Mark Dzotsenidze lisas 16, Karl Maarek Kokser 12 ja Ralf Rico Graudin 10 silma.

Teine laupäevane mäng alagrupi favoriidi Rakvere Tarva vastu oli veelgi raskem. Lisaks sellele, et üks meie liidritest Sten Strelkov on hetkel kipsis käega niigi rivist väljas, pidi selle kohtumise vahele jätma ka valutava seljaga kimpus olnud Mark. Õiget vastupanu ei suutnudki me läänevirulastele osutada ja kaotasime kindlalt 48:101. Erik ja Karl Maarek viskasid mõlemad 13 punkti.

Pühapäevases otsustavas mängus läksime vastamisi T. Soku KK satsiga, kes on selle vanuseklassi mängudeks ühendanud jõud Saku KK-ga. Kuna vastased olid Altiust võitnud suuremalt ning kaotanud Rakverele väiksemalt kui meie, siis olid favoriidid nemad. Lisaks ei olnud meil ka kindlust, et Mark oma seljahädast üle on ja meid aidata saab. Täisjõuga ta seda ei suutnudki, kuid kolm veerandaega pidas siiski vapralt vastu. Mängu alguses haarasime initsiatiivi ja juhtisime teise veerandaja keskpaigaks 32:19. Vastane siiski kosus ja kolmanda veerandaja keskel olime juba meie 46:51 kaotusseisus. Kaotusseisu jäämine meid siiski rivist välja ei löönud, mängu lõpp kuulus juba kindlalt meile. Lõpuvile fikseeris meie üsna kindla 77:67 võidu.

Erik kostitas seekord vastaseid 22 punktiga, oma selle hooaja parima mängu tegi väga mitmekülgselt tegutsenud Ralf, kelle arvele jäi 20 punkti. Hea partii tegi ka 13 punkti visanud Norton Reintam, stabiilselt tegutses 12 punkti ja mitme tähtsa lauapalliga meeskonda aidanud Karl Maarek.