Teist aastat järjest mängivad Eesti meistrivõistlustel tugevamas grupis kõik kolm Keila meeskonda. Viimasena kindlustasid pääsu omavanuste kaheksa parema hulka U18 poisid.

Tartus toimunud kvalifikatsiooniturniiril peeti kõige olulisem mäng maha kohe laupäeva hommikul, kui vastaseks oli Pärnu Paulus. Just seda meeskonda võis enne turniiri pidada suurimaks konkurendiks kahe parema hulka tulekuks. Grupi selge soosik oli koduväljakul mänginud BC Tartu. Agressiivne kaitse ja rünnakute teravus küpsetas vastased läbi ning juba poolajaks oli Keila ees 13 punktiga. Kolmandal veerandajal mindi aga lõplikult omateed ning neljandal veerandajal oli edu vahepeal juba 35 punkti. Lõpuks olid Keila võidunumbrid 87:60.

Teiseks mänguks Tartuga oli meeskond nagu ümbersündinud. Tõsi, teatud rolli mängisid selles ka nelja põhimehe ja ka peatreeneri puudumine. Igatahes mänguks selles kohtumises ei läinudki ning vastu võeti kaotus 61:129.

Pühapäeval olid osa mängijaid ja treener tagasi ning Valga/Kuldre kooli vastu võeti selles vanuses harvaesinev sajapunktiline võit 138:37. Kahe võidu ja ühe kaotusega saadi oma grupis teine koht, mis tagaski pääsu kaheksa parema hulka.

U18 vanuseklassi tugevam grupp on tasemel tugev. Lisaks Keilale, mängivad sel ka: BC Tartu, BC Raplamaa, KA Tallinna Kalev, TTÜ Korvpallikool, Tarvas/Virumaa PK, Viimsi/Kesklinna ja Audentese SK.