Keila Korvpallikooli U14 ja U16 meeskonnad on vahepeal pidanud kaks EMV mängu. U14 tiim kaotas kodusaalis BC Tartule 64:80 ning võitis võõrsil Kalev/Fensterit 75:66.

artu vastu olime kogu mängu tagaajaja osas. Lõplikult murdusime neli minutit enne mängu lõppu, kui viie punktiline 60:65 kaotusseis lõpuks 16 punkti peale venis. Sten Strelkov viskas 23 punkti, Mark Dzotsenidze lisas 14, Ralf Rico Graudin 13 ja Norton Reintam 10 silma.

Ka Kalev/Fensteri vastu jäime alguses kaotusseisu, seda koguni numbritega 5:22! Siis saime aga oma mängu käima ning avapoolaja lõpuks olime juba 45:33 ees. Teist poolaega kontrollisime juba meie ning teenisimegi tabelisse järjekordse võidu. Sten oli taas meeskonna resultatiivseim koguni 30 punktiga. Erik Makke viskas 14 ja Ralf 12 punkti.

U16 meeskond jäi võõrsil napilt 66:69 alla KK Paulusele. Vastane oli mängul küll ainult viie mehega, kuid võitles vapralt ja teenis magusa võidu. Kaotusest hullem oli meie jaoks aga see, et Marcus Lengi jaoks lõppes mäng murtud jala ja kipsiga, kergema vigastuse sai ka Conrad Sengbusch. Tõbisena mänginud Kristen Kasemetsa murdis aga pingutus lõplikult maha ning järgmisele mängule meistrivõistluste ühe favoriidi BC Tartuga pidime me juba ise minema tõeliselt räsitud koosseisuga.

Tartule me vastu ei saanudki. Suure 60:93 kaotuse juurest võib positiivsete faktidena välja tuua selle, et meeskonna resultatiivseim oli teistest kaks aastat noorem Sten, kes skooris 12 silma. Oma hooaja parima rünnakupartii tegi ka 10 punkti visanud Aleksandr Sadrin.

U16 meeskond asetseb nüüd EMV turniiritabelis kahe võiduga kuuendal kohal. U14 tiim hoiab 5 võiduga kolmandat kuni viiendat positsiooni.