Keila Korvpallikooli esindusmeeskond lõpetas Eesti meistrivõistluste 2. liiga alagrupiturniiri esikohaga ning jätkab mänge tugevamas vahegrupis. Alagrupi viimases kohtumises alistati teisipäeval Kosel Ei Emotsioon 80:68.

Kuigi mängu algus oli Keila jaoks pisut kramplik – neli mööda visatud vabaviset ja kaotusseis 0:8, suudeti end esimese veerandaja lõpus koguda, teha kolme minutiga 14:0 vahespurt ning asuda 17:10 eduseisu. Edaspidi kontrolliti juba mängu käiku kindlalt. Aktiivne kaitse tegi vastaste kallal oma töö ning kiirrünnakutest nopiti kergeid korve. Poolajaks oli Keila ees 42:25.

Suurt muutust polnud mängupildis ka teisel poolajal. Paaril korral saadi ette 20 punktiga, kuid peamiselt püsis eduseis 15 silma ringis. Nii lõpuni välja. Nagu ikka, said mängu kõik 12 meest ning seekord jagunes ka skoor ühtlaselt.

Riivo Vähk tõi parimana 13 punkti. Johannes Sildre, Erik Dzotsendize ja Kristjan Makke lisas 12 silma, lisaks võttis Makke ka 11 lauapalli. Kevin Sepiku arvele jäid 9 punkti ja 5 vaheltlõiget, Norman Rüütsalu lisas 8 punkti ja 4 vaheltlõiget ja Kevin Äkke samuti 8 punkti. Rando Tihane panustas 4 ja Roland Tamkivi 2 silma. Vastane patustas 22 pallikaotusega, Keila sama näitaja oli 7, mida võib pidada heaks tulemuseks.

Keila kogus alagrupiturniiril 7 võitu ja 1 kaotuse. Vahegrupis, kus kaheringilisel turniiril kohtuvad omavahel kõikide alagruppide võitjad, minnakse vastakuti Pärnu Pauluse, BC Viljandi, Iisaku/Toila ja Viimis/Kesklinna meeskondadega. Vastased on tugevad, ees ootavad head mängud.