Esimeses mängus kohtuti Saku KK võistkonnaga. Kui esimene poolaeg oli väga pingeline, siis teisel poolajal suutsime olla kindlamad ja võitsime mängu 31:25. Au vastastele!
Teises mängus kohtusime Tartu Ülikooliga. Kui esimese poolaja suutsime mängus olla siis teisel poolajal väsisime ja lasime vastastel visata kergeid punkte. Kaotasime mängu 45:65.
Kolmas mäng toimus Nevskie Zvezdi vastu. Kahjuks selles mängus olid vastased meist üle ja kaotasime mängu 42:23.
Neljas mäng toimus Marupesi vastu. Käisime vastastele kaitses kõvasti peale ja lahendasime rünnakud kiiresti ära. Võitsime mängu 46:31.
Viimane mäng oli Valmera vastu. Selles mängus poiste jõud rauges ja kaotasime mängu 35:46.
Treener Olev jäi poiste tegutsemisega rahule ja nüüd valmistutakse juba järgmisteks mängudeks.
Aitah kõigile fännidele, kes tulid mängule kaasa elama!