Eesti minikorvpalli meistrivõistlustel osalev Keila KK I meeskond, sai selle nädalavahetusel tabelisse juurde kolm võitu, aga ka oma esimese kaotuse. Meistrivõistlusi jätkatakse seega kuue võidu ja ühe kaotusega.

Laupäeval läksime vastamisi Saku KK I ja II meeskondadega. Vastane oli tasemelt pisut nõrgem ja nii saime kaks kindlat võitu. Saku KK I alistasime numbritega 77:8. Kahekohalise punktiskoorini jõudsid Kert Erik Rüütel (15 punkti) ja Tom Oskar Arro (10 punkti). Käe said valgeks aga kõik mängus osalenud 11 mängijat. Saku KK II-st saime jagu tulemusega 83:19. Meeskonna resultatiivseim oli 15 silmaga Ralf Vikat. Tom lisas 14, Kevin Kiviorg 12 ja Laur Maide 10 punkti.

Pühapäeval kohtusime kõigepealt ühe oma lähikonkurendi Rapla KK I-ga. Mäng algas meile väga raskelt. Esimesest viisikust oli meil mängude vahele jäänud ööga haigestunud üks meeskonna liidritest – Kaspar Talvistu. Vastane tabas ülimalt hästi kaugelt ja ainult suurte jõupingutustega suutsime avapoola lõpuks viiginumbrid 25:25 tabloole mängida. Kolmandal veerandajal õnnestus meil aga kaitse täielikult lukku keerata, eriline kiitus läheb siinkohal Rapla liidrit katnud Kaur Kantsikule, rünnakul tegutses samal ajal lausa hiilgavalt Kert. Veerandaja võitsime 15:1 ja sellega oli ka mäng tehtud. Lõppseisuks jäi 52:35. Kert skooris seekord lausa 24 punkti, Tom lisas 11, Ralf 6, Karl Ool ja Mattias-Villem Sal-Saller 4, Kaur 2 ja Kevin 1 punkti.

Etapi lõpetas mäng selleaastaste meistrikate ühe peamise esikohafavoriidi TTÜ KK-ga. TTÜ KK, SK Rim’i ja Rae Kossu ühinemise tulemusel sündinud suurklubile andsime korraliku lahingu. Meie esimene viisik sai oma ülesannetega päris hästi hakkama. Teine viisik jäi siiski hätta vastaste ühe liidri Stefan Vaaksi pidurdamisega, kes üksi teise veerandiga viskas meile 20 punkti. Kokkuvõttes saime 48:70 kaotuse, kuid võib öelda, et langesime võideldes. Kert ja Tom viskasid mõlemad 11 silma, väga hästi tegutses ka 10 punkti visanud Kaur.