17.11 peetud päeva esimeses kohtumises tuli võtta vastu oma esimene kaotus KK Viimsilt. Tuleb tõdeda, et Keila poisid ei olnud selleks kohtumiseks absoluutselt valmis. Tegutseti passiivselt, aeglaselt ja tahtejõuetult. Initsiatiiv anti kohe käest ning kaotatud enesekindlus ei tulnudki tagasi. Tulemuseks teenitud kaotus numbritega 58:70.
Päeva teises mängus Saku KK (kes oli varasemalt Viimsi KK-st jagu saanud) vastu end pisut rehabiliteeriti. Toimima saadi nii rünnak kui kaitse, võit kindlustati sisuliselt ühe poolajaga, mis võideti 60:22. Teisel poolajal said rohkem mänguaega seni napimate minutitega leppima pidanud mängijad, vastast ohtlikusse lähedusse siiski enam ei lubatud, lõppskooriks jäi seis 97:55. Ralf Rico Graudin kostitas Sakut 26 punktiga, Mark Dzotsenidze lisas 20, Sten Strelkov 16, Erik Makke 12 ja Cristopher Lenk 10 silma.