Keila Korvpallikooli esindusmeeskond alustas Paf Superkarika mänge võõrsil veenva võiduga Tartu Treminal Oil meeskonna üle 94:65. Agressiivne kaitse ja tempokas rünnak andsid juba poolajaks edu 48:29. Teisel poolajal kärises vahe korraks ka juba 36-punktiliseks.
Kuna karikasarjas selgub võitja kahe kohtumise kokkuvõttes, saadi kodumänguks kätte soliidne edumaa. Seejuures mängis Keila ilma kahe olulise tagamängija Norman Rüütsalu ja Margus Pahvita, kes peavad selle nädala veetma kaitseväe kohustusi täites. Reedesel kodumängul peaks nad aga olema tagasi.
Keila suurim korvikütt oli Conrad Sengbusch 34 punktiga. Kristen Kasemets lisas 21 silma. Ülejäänud punktid jagunesid kogu meeskonna peale ühtlaselt. Platsil käisid 12 mängumeest. Tehnilistel põhjustel pole siiani basket.ee lehele ilmunud mängu täisstatistikat.
Korduskohtumine peetakse juba reedel kell 19.30 Keila Tervisekeskuses Mask ette ja omasid toetama!
Pildil: Viskel Conrad Sengbusch. Autor: Siim Semiskar