Viimases mängus alistati seisuga 80:74 Paide Viking Window, kellega jagatakse nüüd turniiritabelis 6.-7. kohta. Viimasest kuuest mängust on Keila võitnud koguni viis!
Keila kaotas avaveerandi 16:23 ja esimese poolaja 38:47, kuid suutis kolmandal perioodil seisu võrdsustada. Kui kolm ja pool minutit enne mängu lõppu oldi veel 69:73 taga, siis 11:1 lõpuspurdiga kindlustati väärtuslik võit.
Keila eest tegi enim skoori Kristen Kasemets 18 punktiga, noppides lisaks ka 5 lauapalli. Matthew Powell kogus 16 punkti ja 6 lauapalli, Jagoš Kremic tegi 14 punkti ja 15 lauapalliga kaksikduubli ning Margus Pahv lisas 10 silma ja 4 korvisöötu. Vastastest viskas üleplatsimehena 24 punkti Kiur Akenpärg.
Järgmine mäng seisab Keilale ees juba teisipäeval, 22. veebruaril, kui kell 19.30 võõrustatakse kodusaalis liigatabeli kümnendat tiimi, Rae Koss/Hansaviimistlust.