Tasavägise mängu järel tuli tunnistada Paide Viking Window 77:72 paremust. Avaperioodi 27:18 võitnud Keila jäi poolajaks viiepunktilisse kaotusseisu (35:40) ja teisel poolajal kahjuks enam juhtima ei pääsenudki.
Keila parimana viskas neli kaugviset tabanud Conrad Sengbusch üleplatsimehena 22 punkti. Matthew Adrian Powelli arvele kogunes 17 punkti, 9 lauapalli ja 5 vaheltlõiget ning Jagos Kremic kogus 13 punkti ja 12 lauapalliga taas kaksikduubli. Vastase resultatiivseimana viskas Sander Viilup 16 silma.
Paidele oli see nelja kaotuse kõrvale teine võit, Keilal on nüüd turniiritabelis üks võit ja viis kaotust. Keila järgmine mäng toimub 19. novembril Jüri spordihoones lähikonkurendi Rae Koss/Hansaviimistluse vastu.