ning tagas koha Olybet Naiste Korvpalli II divisioni poolfinaalis.

Keila pääses kohtumises kohe alguses juhtima ja esimese veerandi lõpuks oli seis 25:14. Mängu jooksul kasvas Keila edu vahepeal isegi 17 punktiliseks, kuid siis õnnestus jälle vastastel olulisi viskeid tabada ning ohutusse kaugusesse Keila jõuda ei suutnud.

Viimast veerandit alustasid paremini Narva naised ning mitmeid kaugviskeid tabades õnnestus vastastel punktiga juhtima minna. Pärast Keila time-outi õnnestus treeneri joonistatud kavalast liikumisest olulised punktid ära tuua, tabati lisaks mõned kaugvisked ning mängu lõpuks jäi tabloole 80:75 Keila kasuks.

Juba esmaspäeval kohtutakse poolfinaalis tugeva Rapla naiskonnaga, kes hoiab hetkel tabelis liidripositsiooni. Pääs finaali selgub kahe mängu kokkuvõttes, esimene mäng toimub juba esmaspäeval kell 20:00 Keila koolis.