Keila Korvpallikooli U14 võistkonnal oli mäng KK Pärnuga. Kõik eelnevad mängud on olnud väga võrdsed ja põnevad. Nii läks ka seekord.
Esimene poolaeg möödus võrdsete heitluses. Kord juhtisime meie ja kord nemad. Teisel poolajal hakkas meie surve vastastele mõjuma ja saime kergeid ning hästi välja mängitud korve. Võitsime mängu 103:78.
Treener Martin: Treenerit teeb rõõmsaks see, et poisid suutsid ennast nii kaitses, kui ka rünnakul kokku võtta ja peale ebaõnnestumist prooviti uuesti ning viskeks leiti ülesse kõige paremal positsioonil olnud mängija. Lisaks viskas kuus meie mängijat 10 või rohkem punkti.
See oli vajalik võit, sest sellel hooajal jäime segase kvalifikatsiooniturniiri tõttu II divisjoni.
Punktid jagunesid järgmiselt:
Karl Koitmaa 23p, Henry Helilaid 20p, Mihkel Kivaste 18p, Marten Midri 12p, Greyson Pärnpuu 10p, Rasmus Lepp 10p. Visatud punktides ei kajastu kõikide mängija efektiivsus (lauad, resultatiivsed söödud ja panus kaitses).