Kodusaalis alistati tugev TTÜ Korvpallikool / Must 71:69.
Esimesel poolajal jäi Keila pikkade vastaste vastu kaitses pisut hätta ning poolajaks oldi taga 33:37. Kolmandal veerandajal saadi aga kaitse paremini pidama ning kiirete rünnakulahenduste abil saadi ise ette. Viimane veerandaeg algas Keila eduseisult 55:49. Veel viis minutit enne lõppu oli Keila edu kaheksa silma, kuid lõpp läks siiski teravaks – visked ei tabanud ning lisaks patustati paaril korral valusate pallikaotustega. Külalised jõudsid kahe punkti kaugusele, ent ei enamat.
Keila suurim korvikütt oli 25 punkti kogunud Kristen Kasemets. Lisaks sai ta kätte 12 lauapalli, andis 5 söötu, tegi 2 vaheltlõiget ja pani 2 kulpi. Conrad Sengbusch lisas 15, Aleksandr Šadrin 9 (10 lp), Ralf Rico Graudin 8, Sten Strelkov ja Mark Dzotsendidze 5 ning Juss Joosep Jaagu 3 punkti. Olulise panuse andis ka Merek Lehiste, kes jäi seekord nullile, kuid kaitses töötas mehiselt (kolm kulpi!). Lühikesed, kuid olulised minutid ja sekundid pakkusid ka Norton Reintam ja Herman Nikolajev.
Heameelt tegi see, et kuigi vastased olid pikemad, õnnestus Keilal olla ründelauas edukamad 18:12. Kordusrünnakute võimalused aitasid korvata ka suhteliselt kesist visketabavust.
Keilal on nüüd tabelis 3 võitu ja 1 kaotus, mis annab kaheksa tugevama meeskonna turniiril hetkel 2. koha.