Keila lõpetas Euroopa noorte korvpalliliiga kahe võiduKeila Korvpallikooli poiste hooaeg Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) U20 turniiril lõppes kahe võidu ja kuue kaotusega. Sarja tase oli kõrge ning mängud noormeeste arenguks hädavajalikud.

Nii agressiivset ja tihedat kaitset nagu näitasid eelmisel nädalal Poolas Przemsylis peetud etapil Itaalia klubid Stella Azzurra ja Oxygen, ei mängi Eestis keegi. Hindamatu kogemus. Lisaks olid mitmed meeskonnad tõeliselt suure valikuga klubid, kus pallisid ka teistest riikidest pärit noored korvpallurid. Näiteks Stella Azzurras oli lisaks itaallastele veel nelja riigi pallurid.

Keila kaotas Stella Azzurrale 77:86, Poola meistermeeskonnale ROSA Radomile 62:70, alistas Ungari klubi Nyiregyhazi 78:57 ning kaotas Oxygenile 65:106. Tegelikult oldi ka viimases mängus esimesel poolajal konkurentsis, see õnnestus isegi kahe punktiga võita, kuid teisel poolajal põrkuti seekord üle jõu käinud kaitsemängu vastu.

Hooaja kokkuvõttes paigutus Keila 18 meeskonna hulgas 11. reale. Objektiivselt hinnates oleks võinud saada paar võitu rohkem, päris tipp oli aga tasemelt üle. Võimalik, et nii tugevate meeskondadega pole Keila, vanuse poolest U18 meeskond, varem mänginudki.

Kogu hooaja peale oli Keila suurim korvikütt Norman Rüütsalu, kes viskas keskmiselt 23,6 punkti. Selle näitajaga oli ta liiga 2. mees. Kevin Sepik sai kokku keskmiselt 10,1, Conrad Sengbusch 9,4 ja Margus Pahv 9,1 punkti. Käe said valgeks kõik 13 osalenud poissi. Meeskonda kuulusid veel: Mart Maide, Marcus Lenk, Kristen Kasemets, Hanns Hiie, Taniel Šapovalov, Marek Uusoja, Roland Tamkivi, Martin Kiik ja Aleksandr Šadrin.