TÖÖVÕIT!
Keila naiskond pidas oktoobri keskel maha põneva esiliiga lahingu OSK-i naiskonnaga. Mängu algus oli rabe – peale esimest veerandaega oli seis 10:11 vastastele. Teisele poolajale läksime vastu eduseisul 36:25, kuid kolmandal veerandajal võitles OSK end mängu tagasi ning lubas meil vaid kolm punkti visata. Veerandaeg lõppes seisul 39:41 OSK-i naiskonna kasuks. Viimasel veerandil suutsime end kokku võtta ning võidu vormistasime tulemusega 53:45.
Siinkohal on oluline märkida, et tegemist oli ajaloolise mänguga – Keila naiskond pole varem OSK-i naiskonda võitnud! Puhas töövõit!
Meie tublimad: Anni Sild 20 punkti (4 kolmest), Anneli Peterson 8 punkti.
Nüüd saame veidi puhata ja juba 28. oktoobril mängime karikamängu Audentese Spordiklubi naiste vastu. 18:45 Audenteses – mask pähe ja ole kohal!