Keila naiskond saavutas Tallinna MV-l kolmanda kohaTallinna Naiste Meistrivõistlustel 2016 selgusid Kristiine Sportmängude Majas medalivõitjad – Keila naiskond saavutas Tallinna MV-l kolmanda koha.

3-4 koha kohtumises mõõtsid omavahel võimeid Spirit ja Keila KK naiskonnad. Mängu alguses haaras kerge initsiatiivi Keila KK võistkond, paraku viis vigastus teisel veerandajal rivist nende ühe liidri Kaisa Aatoneni. Poolajaks suudeti siiski hoida kerget eduseisu 31:27.

Teist poolaega alustas aga oluliselt aktiivsemalt Spiriti naiskond, ning kolmanda veerandaja keskel oldi tabavate kaugvisete toel eduseisus 42:35. Sellest hetkest Keila KK veidi kosus ning kolme järjestikuse tabava kolmepunkti viskega taastati eduseis. Kerget initsiatiivi ja mõnepunktilist eduseisu suutsid keilakad hoida mängu lõpuni.

Lõppseisuga 64:56 vormistati võit ja saadi kaela Tallinna MV kolmanda koha medalid. Võitjate tulemuslikumad Liis Sild 18 punkti ja Helena Mälton 12 lauapalliga. Kaotajatest Kristel Talv 17 punkti, Helen Vallisaar 16 punkti ja Karola Adoson 15 punkti ja 11 lauapalliga.