naisteliiga27. – 28. veebruar toimusid Otepääl juba 32. Linnade Talimängud, kus Keila naistel õnnestus kolmandat aastat järjest tulla Talimängude võitjaks.

Peale Keila osalesid veel Rakvere, Kärdla, Saue ja Haapsalu naiskonnad. Esimeses mängus kindel 35:21 võit Rakvere üle, teises mängus kohtuti vana Talimängude rivaali Kärdlaga – mäng kulges üpris tasavägiselt, kuid siiski 44:37 võit Keilale. Päeva lõpetas mäng Haapsaluga, kelle võideti 73:24.

Pühapäevaseks maiuspalaks oli mäng Saue naiskonnaga. Kogu mäng kulges punkt-punktis, paar minutit enne lõppu oli Saue juhtimas juba 8 punktiga, kuid vaid minut enne lõppu langes vastaste üks liidritest vigadega välja, Keilal õnnestus teha 16:2 spurt ning sellega 47:41 võit ja esikoht Keilale.

Keila linna naiskonnale teenisid kuldmedalid Merilyn Anton, Triin Orunurm, Kaisa Aatonen, Carmen Keerd, Karmen Kullamaa, Merilyn Närep, Maria Metsaorg, Kadri Rohtla ja Merike Aro.