Keila võitis korvpalliturniiri "Väikeste Klubide Karikas"Keila Tervisekeskuses toimunud Väikeste Klubide Karika (VKK) finaalturniiril võitis kümne võistkonna hulgas esikoha Keila Korvpallikool. Võit ei tulnud kergelt – karikas võideldi välja finaalmängu lisaajal.

Veerandfinaalis alistas Keila KK Pauluse 79:11. Poolfinaalis mindi vastamisi Saku Korvpalliklubiga ja peale rabedat algust suudeti võtta kindel võit skooriga 39:13.

Finaalis kohtuti põhiturniiri teise võistkonna, Kohila Spordiklubiga. Kui põhiturniiril suudeti Kohila SK-d võita üsna kindlalt, siis finaalis kippusid asjad minema hoopis teises suunas. Mängu alguses jäime taha 4:12, poolajale mindi Kohila eduseisus 18:12. Neljanda veerandi alguses oli kaotusseis Keila poolt vaadatuna juba 27:18 ning võis juba tunduda, et mäng hakkab ära minema. Kuid peale mitut õnnetustunud tegutsemist kaitses ja resultatiivsed rünnakud tõid Keila paari minutiga kolme punkti kaugusele. Normaalaja viimasel minutil seisul 28:27 oli vastsel kasutada kaks vabaviset, millest tabati üks ja viimasel rünnakul suutis korvi alt palli korvi toimetada Tom Oskar Arro – võitja otsustamiseks läks vaja lisaaega. Nelja minuti lisaajaga jätkas Tom sealt, kus normaalajal pooleli jäi – kaks kolmest, pluss kaks viset korvi alt kindlustasid Keilale võidu tulemusega 38:31.

Keila võistkonna hooaja parimaks mängijaks nimetati Kermo Sepik. Liiga sümboolsesse viisikusse said Keila poolelt Tom Oskar Arro ja Sten-Erik Pillart.

Võistkond mängis koosseisus: Simo Puusepp, Andreas Lumi, Sten-Erik Pillart, Tom Oskar Arro, Kermo Sepik, Markus Tärn, Robert Päll, Karl Lillimägi, Romer Ots, Tristan Viirlaid. Treener Tarmo Hein. Finaalturniirist jäid erinevate põhjustega eemale Alvar Vahtra, Marcus Metsaru, Mait Meres ja Derek Dorbek.

Keilas toimunud VKK finaalturniiril osalesid 2006. aastal sündinud ja nooremad poisid.