Keila Korvpallikooli U16 vanuseklassi poistel jäi hooaja eel püstitatud eesmärk – jõuda nelja tugevama finaalturniirile – täitmata. Tõsi, põhiturniiri lõppedes asuti küll 4. kohal, kuid veerandfinaalis jäädi kahel korral alla Tartu Rocki järelkasvumeeskonnale.

Kuna edasipääseja selgitati kahe mängu kokkuvõttes, alustasid Keila poisid kordusmängu 19-punktuilisest kaotusseisust. See ei tähendanud aga veel kaotust ning pärast kesist avaveerandit, hakati kindlalt vahet vähendama. Neljanda veerandaja alguseks juhiti 63:51, mis tähendas kahe mängu kokkuvõttes vaid seitsmepunktilist kaotusseisu. Paraku mängiti kõik maha ühe minutiga. Vastased tabasid kolmese, meie tegime pallikaotuse ja vastased said kaks silma, veel üks pallikaotus ja veel kaks silma tartlastele. Abi polnud ka minutilisest mõtlemisajast… Hetkeline ebakindlus tegi oma töö ning Rock pääses omakorda ise juhtima. Sellega oli vaim murtud ning kuigi viis minutit enne lõppu sai Keila uuesti kolme silmaga ette, ei jagunud lihtsalt mängu võidu peale mängimiseks enam vaimujõudu. Viimase viie minutiga visatud üks punkt, tähendas kaotust 69:76.

Kaks päeva varem olid Keila poisid pudenenud konkurentsist ka kaks aastat vanematega heideldes U18 sarjast. Erkmaa KK vastu alustati kordusmängu viigiseisult, kuid teist korda enam jõu ja võimsuse vastu ei saadud ning mäng kaotati 81:105.