Laupäeva esimeses mängus kohtusime Viimsi KK/Valge võistkonnaga. Terve mäng oli pingeline ja vastased ei lubanud meil ühtegi kerget korvi visata. Alles 4. veerandajal saime ennast käima ja tänu agressiivsele kaitsele võitsime mängu 56:37.
Päeva teises mängus kohtusime GAG Korvpalliklubiga. Selles mängus ajasime tempo suureks ja käisime vastastele kohe algusest kaitses peale. Siit ka suur võit 72:26.
Pühapäeval kohtusime esimeses mängus Kesklinna KK võistkonnaga. Mängu alguses saime hästi minema ja enam tagasi ei vaadanud- 61:18 meie võit.
Teises mängus Viimsi KK/musta vastu kiskus mängu algus aga huvitavaks. Esimesel veerandil olime raskustes vastase liidri pidurdamisega. Õnneks parandasime ennast peale esimest veerandit ja võitsime mängu 74:33.
Nagu ikka tõid mängud välja meie võistkonna murekohad, mida hakkame nüüd täie hooga likvideerima.
Treenerid Martin ja Olev jäid võistlustega igatahes rahule ning tänavad lapsevanemaid, kes häälekalt poiste mängudele kaasa elasid!!!