Rakverest toodi koju NG Cup A-vanuseklassi pronksmedalidHea nädal oli Keila korvpallikooli kõige vanemate poiste, ehk U18 meeskonna jaoks. Esmalt rassiti Kadrinas laagris – kus pärast poolteist kuud kestnud füüsilise põhja ladumist alustati ka tõsisemate pallitreeningutega. Nädal lõppes aga Rakveres toimunud NG Cup A-vanuseklassi turniiri pronksmedalitega.

Turniiri alustuseks saadi 65:62 võit Rakvere Tarva üle (Rüütsalu 22, Sepik 22, Pahv 8). Tugeva vastase vastu oldi terve mäng tagaajaja osas, esimest korda pääseti ette alles poolteist minutit enne lõppu seisuks 60:58.

Hea algus tehtud, saadi teises kohtumises suuremate probleemideta jagu soomlaste Feeniks Basketist 75:60 (Sepik 23, Rüütsalu 20, Sengbusch 17, Pahv 10).

Alagrupi viimases mängus kohtuti Läti Madonaga. Kuna Lätlased olid eelmisel päeval Soome klubi purustanud ja hakkasid korralikult vastu ka Tarvale, võis karta rasket mängu. Tegelikult panid aga Keila poisid asjad paika juba esimese poolajaga ning lõpuks saadi veenev võit 94:62 (Rüütsalu 23, Sengbusch 17, Pahv 13, Sepik 12).

Poolfinaalis Soome selle vanuse tippmeeskonna MUKI vastu kujunes raskeks. Seis püsis tasakalus 18 minutit, kuid teise veerandaja kahe viimase minutiga tegid soomlased 10:0 spurdi ning see jättis oma jälje ka teisele poolajale. Täielik lagunemine toimus viimasel veerandajal. Lõpuks kaotus 57:86 (Rüütsalu 21, Sepik 16, Pahv 7). See oli mäng, kus teisel poolajal ei õnnestunud ühelgi poisil sisuliselt midagi.

Pronksimängus mindi kokku uuesti Tarvaga. Eesti U18 koondise peatreeneri Vaido Rego juhendamisel mängivas meeskonnas kandsid põhiraskust juba meistriliiga kogemustega 1999. aasta poisid ning karta oli, et mäng tuleb raske. Nii ka läks. Punkt-punkti heitlus kestis sisuliselt algusest lõpuni ning seda näitas ka tabloo 60:60. Lisaaeg. Kõige raskematel hetkedel võtsid aga meeskonna liidrid mängu oma õlgadele ja vedasid meeskonna võidule 69:64 (Rüütsalu 22, Sepik 20, Sengbusch 14, Tamkivi 8).
Pika ja raske treeninguperioodi lõpetuseks saadi tugeva turniiri 3. kohaga hea emotsioon. Nii-öelda purakat on poistes küll, nüüd tuleb saada palliga rohekm sõbraks, kuid samas jätkata ka füüsise timmimist. Hooaja esimeste oluliste mängudeni on aega sisuliselt kuu.

Rakvere turniiril mängisid: Mart Maide, Margus Pahv, Kevin Sepik, Oliver Uuspõld, Markkus Sildam, Hannes Hiie, Marek Uusoja, Roland Tamkivi, Conrad Sengbusch, Norman Rüütsalu, Martin Kiik ja Aleksandr Šadrin. Treenerina tegutses Peep Pahv.