Keila Korvpallikooli U12 meeskond pidas maha minikorvpalli Eesti MV põhiturniiri viimase etapi ning kindlustas edasipääsu vahegrupiturniirile.16.02.15 U12

Edasipääsu seisukohalt kõige tähtsam mäng peeti KK Viimsi Oranži vastu. Kuigi mängu tähtsust poistele eraldi ei rõhutatud, olid kõik mängijad kohtumiseks ülihästi valmis ja paremus pandi maksma kohe alguses. Esimesel kolmel veerandajal lubati vastastel visata vaid vastavalt 3, 2 ja 4 silma ning kuigi poisid ise ei suutnud samuti näidata teab mis resultatiivset mängu, piisas sellest siiski, et kohtumine 36:22 ära võita.

Teises kohtumises mindi vastamisi tiitlikaitsja ning alagrupis senini ainult võite tunnistanud SK Rim/TTÜ KK vastu. Poisid tegid taas väga võitlusliku mängu ning üllatusvõit oli meil juba käega katsutav. Keila juhtis mängu kuni viimaste minutiteni, kuid siis sai vastaste suurem kogemus ja väike füüsiline üleolek ikkagi otsustavaks. Rim/TTÜ sai raske, kuid teenitud 39:35 võidu.

Kolmas võistluspäev oli lihtsam. KK Viimsi Valgest saime jagu koguni 104:14 ning KK Tallinnast 70:28.

Alagrupiturniiri lõpetas U12 meeskond seega tubli viienda kohaga ja sellega lunastati endile õigus võidelda vahegrupiturniiril finaalturniiri koha pärast.