Keila Korvpallikooli U12 poisid tulid Lätist tagasi ühe võiduga. 25-27 jaanuaril Madonas toimunud Balti liiga teisel etapil saadi võidurõõmu maitsta vaid korra, neljas mängus pidime leppima kaotusega. Esimesel päeval kohtuti eelmise hooaja teise koha omaniku Mazeikiaiga. Kohe mängu alguses haaras initsiatiivi Leedu võistkond ja poolajaks oli vahe juba pea kolmkümmend punkti. Teine poolaeg suudeti küll ennast koguda ja poolaeg ka võita, kuid rong oli juba läinud ning vastu tuli võtta 42:60 kaotus.
Teises kohtumises Tartu Ülikooli Korvpallikooliga tuli vastu võtta taas kaotus numbritega 44:71. Kahte esimest mängu iseloomustasid suur allajäämine lauavõitluses ja vastaste kordusvõimalustest saadud punktid. Laupäeva hommikuseks mänguks Tiit Soku KK/SK Nordi vastu olid Keila poisid hästi valmis. Haarati initsiatiiv ja kontrolliti mängu neljanda veerandajani. Viimasel veerandajal eksiti lubamatult palju lähivisetel ja dramaatilises lõpuheitluses jäi peale Tallinna võistkond 57:56.
Laupäeva teises kohtumises koduvõistkonna Madona vastu suudeti hästi alustada ja hoiti pidevalt 6-8 punktilist eduseisu. Viimasel veerandajal saadi kiirrünnakute toel sisse turvalisem edu ja mäng võideti 47:33.
Pühapäevases mängus Leedu võistkonna ASKA/Siauliaiga püsiti mängus esimene poolaeg, teisel poolajal jäädi hätta vastaste liidrite pidurdamisega ning mäng kaotati 35:54.
Kokkuvõttes oli väga õpetlik etapp, kus näidati ära meie peamised nõrkused. Nüüd tuleb treeningutel nende parandamisega tegeleda, et järgmistel etappidel paremini väljakul tegutseda. Peale teist etappi on Keilal tabelis 5 võitu ja 5 kaotust.