U12 võitis Tartus esikohaKeila Korvpallikooli U12 poisid võitsid Tartus Ilmar Kullami/Edgar Naaritsa mälestusturniiri.

Laupäeval turniiri avamängus kohtuti Nõo SK/Känguru SK ühisvõistkonnaga ja Keila võttis kohe mängus alguses ohjad enda kätte ja võitis mängu suurelt tulemusega 63:7.

Päeva teises kohtumises mindi vastamisi BC Tartu esimese võistkonnaga. Jällegi saadi alguses hästi minema. Mitmed õnnestumised kaitses ja rünnakul ning esimese veerandaja võitis Keila 13:6. Teisel poolajal kasvas vahe korra juba 16 punktiliseks, kuigi Tartu võitles visalt suudeti lõpuks võtta võit numbritega 40:28.

Pühapäeva hommikul kohtuti turniiri korraldaja Tartu Palliklubiga. Mäng kulges Keila domineerimisel, kuid Tartu püsis koguaeg 2-6 punkti kaugusel. Viimasele veerandajale mindi Keila 31-29 eduseisus. Veerandaja alguses suudeti teha kaitses väga head tööd ja Keila tegi esimese nelja minutiga 10:0 spurdi ja sellega oli mäng ka tehtud. Lõppskoor jäi 46:38. Turniiri viimane kohtumine mängiti BC Tartu teise võistkonna vastu ja saadi kindel võit tulemusega 54:19. Kokkuvõttes neljast mängust neli võitu ja turniiri esikoht.

Võistkond mängis koosseisus: Robert Päll, Kermo Sepik, Tristan Viirlaid, Karl Lillimägi, Sten-Erik Pillart, Simo Puusepp ja Saku poisid Aari Annus, Uku Jõeleht ja Erik Suislepp.