Seekordsest 5 mängust võideti ainult kaks.
Esimeses mängus kohtuti Valgevene võistkonnaga- Tsmoki. Mängus olid vastased meist nii pikemad, kui ka füüsiliselt tugevamad. Kahjuks ei suutnud me vastase agressiivse kaitse vastu oma mängu leida ja kaotasime mängu suurelt 72:22.
Teises mängus kohtusime Visaginasega. Suutsime vastaseid kaitses survestada ja saime palju punkte vastatse pallikaotustest. Võitsime mängu 51:32.
Kolmandas mängus kohtusime Muki võistkonnaga. Fännide toel juhtisime viimasele veerandile minnes. Kahjuks eksisime viimasel veerandil palju ja ebakindlus aitas vastased võidule 41:49.
Neljandas mängus võitsime BS Ridzene võistkonda 51:27
Viimane mäng oli Admiralteyskaja vastu. Alustasime nõrgalt, ning jäime vastaste pikkade poistega hätta. Võitlesime küll lõpuni, kui vastased võitsid mängu 40:31.
Etapist on poistel väga palju õppida, et järgmisel korral veel paremini mängida.