Novembrikuu esimesel nädalavahetusel toimus Keila/Saue Korvpallikooli U13 poistel 2. põhiturniiri mäng TalTech BS/Altius vastu ja kaks U14 mängu Audentese ja TalTech BS/RIM vastu.
U13 mäng Altiuse vastu möödus pingeliselt. Esimesel veerandajal olime veel unised ja lasime vastastel palju kergeid punkte saada. Kolmandal veerandajal saime hoo sisse ja agressiivse kaitse ja kiire rünnakuga läksime mängu juhtima. Enam tagasi ei vaadanud. Eriti tubli tööd tegime ründelauas, kus saime päris mitu kerget punkti.
Võitsime mängu 75:52. Marten Midri 23p, Karl Koitmaa 10p
U14 mängudes kohtusime Audentese SK II ja TalTech BS/RIM võistkonnaga. Esimene mäng möödus pingeliselt ja mängus tehtud kerged pallikaotused maksid meile kätte. Kaotasime mängu napilt 49:51.
Teises mängus TalTech BS/RIM vastu võitsime 108:13.
Poistel palju puhkeaega ei ole, sest juba 14.11 kohtume SK Nord/Cramoga.
Meeskonna edus ei kajastu kõigi mängijate pingutused kaitses, resultatiivsed söödud ja lauapallid, mis on tavaliselt sama tähtsad, kui visatud punktide arv!
Aitäh lapsevanematele, kes tulid poisse toetama!