U14 ja U16 meeskonnad pidasid EMV raames mitu kõva lahingutU14 ja U16 poistel oli nädalavahetusel Eesti meistrivõistluste raames kolm kõva lahingut, kus kahjuks võidupunktide saamisest nii vähe puudu jäi. Väga suurt pettumust tulemused siiski ei valmistanud, sest kõik vastased olid ka varasemate tulemuste järgi meist tugevamad. Isegi nii nappe kaotusi ei ole me neilt varem saanud, rääkimata võitudest, seega võib öelda, et poisid on arengus jälle väikese sammu edasi astunud.

U14

U14 poisid pidasid vihase heitluse maha Rakvere Tarva vastu. Jäime mängu jooksul kolm korda 10-punktilisse kaotusseisu, kuid võitlesime end igakord mängu tagasi. Lõpusekunditel oli ka mitu võimalust mäng enda kasuks kallutada, kahjuks vedas just siis alt visketabavus ning tulemuseks valus 77:78 kaotus. Suurepärase mängu tegi rünnakul koguni 40 punkti visanud Sten Strelkov, kes tabas seejuures kuus kaugviset. Oma vinge punktiskoori juures peab Sten siiski ütlema suured tänusõnad tiimikaaslastele, kes teda nii mitmel korral kiirrünnakutesse söötudega vabaks mängisid. Eriti tuleb kaitses ja lauavõitluses ära märkida Karl Maarek Kokserit.

U16

U16 meeskond alustas nädalavahetust Viimsi/Kesklinna tiimi vastu. Koosseis oli meil taas pisut räsitud, vigastuste ja kooliasjadega seoses puudus päris mitu põhikoosseisu meest. Küll aga oli kodulinna külastamas meie „belglane“ Marek Lehiste, kes ka oma kasvatajaklubile appi tuli. Saime mängule hea stardi 12:2 ja hoidsime initsiatiivi peaaegu mängu lõpuni. Neli minutit enne lõpusireeni olime veel kaheksaga ees. Siis aga võtsid mängu enda kätte Viimsi kaks liidrit Kokk ja Tänover, kes skoorisid nelja minutiga 16 punkti. Keila poistel otsustavate visete tabamiseks närvi ei jätkunud ja tulemuseks 74:76 kaotus. Conrad Sengbuschi arvele jäi 22 punkti, Sten Strelkov lisas 18 ja Kristen Kasemets 17 punkti.

Mängus Raplamaa meeskonnaga pidasime avaveerandi hästi vastu. Raplakad üritasid meid ehmatada üle-välja pressinguga, kuid Keila poistel õnnestus kiired rünnakud seekord resultatiivselt lõpetada ja peale esimest kümmet minutit oli seis viigis 22:22. Teisel veerandil jäime aga täielikult hätta vastase maa-ala kaitse vastu. Viskasime veerandiga vaid neli punkti ning kaotusseis paisus üsna suureks. Poisid siiski ei murdunud. Kõva võitlusega suutsime kohtumise 35-ndaks minutiks vähendada kaotusseisu neljale punktile, enamaks jõudu siiski ei jagunud. Lõppresultaadiks võitluslik 65:75 kaotus. Meeskonna resultatiivseim oli kogu nädalavahetuse heas hoos olnud Sten 13 silmaga. Kristeni ja Mareki kontosse kanti 11 silma.