Nädalavahetuse kõige tublima saavutusega said hakkama korvpallikooli U14 vanuseklassi poisid, kes alistasid Eesti meistrivõistluste põhiturniiri esimese ringi kohtumises BC Tartu 52:49. Kuna eelmisel aastal 2003 aastakäigu poisid Eestis meistrit ei selgitanud, siis võib just Tartu poisse, kes võitsid esikoha kaks aastat tagasi, pidada hetkel tiitlikaitsjaks.

Mäng ise oli poistele väga raske. Avapoolaeg lõpetati 22:37 kaotusseisus, mis teise poolaja alguses veelgi suurenes. Come-back algas seisus 26:44, kui Keila poisid tegid 21:0!!! vahespurdi ja sellega ka magusa võidu kindlustasid. Eriti resultatiivselt tegutses just sellel perioodil kolm kolmepunktiviset tabanud Ralf Rico Graudin, kuid vastaste nulli peal hoidmisesse panustasid kõva kaitsemänguga ka kõik teised. Sten Strelkov skooris 14, Karl Maarek Kokser ja Norton Reintam 8 ning Mark Dzotsenidze 5 silma. Võitu aitasid vormistada ka Frederik Toom, Henri Peterson, Cristopher Lenk ja Ants Kristjan Kalmus.

Oma teise mängu pidasid ka U16 vanuseklassi poisid, kes võtsid kodusaalis vastu KK Pauluse meeskonna. Selles kohtumises meil üllatust sepistada ei õnnestunud, kindel kaotus tuli skooriga 57:93. Kristen Kasemets viskas Keila parimana 17 punkti, Conrad Sengbusch lisas 13 ja Marcus Lenk 12 punkti.