Ka U14 poistel õnnestus 2016. aasta võiduka Eesti MV mänguga lõpetada. Raplas peetud kohtumises alistati tulise heitluse järel Rapla KK 76:73.

Väikesest alguse krambist – 3:7 kaotusseisust – saime kiiresti üle ning avapoolaja lõpetasime juba 44:35 eduseisus. Teist poolaega alustasime veelgi paremini ning jõudsime juba 15-punktiga eest 57:42. Seejärel hakkasid aga asjad paremini õnnestuma Raplamaa poistel, meie läksime krampi ning neli minutit enne lõppu avastasime end 66:67 kaotusseisus.

Lõpuminutite heitluses oli meil siiski õnne rohkem. Kaks tähtsat korvi viskas Mark Dzotsenidze, otsustava tabamuse sai enda arvele Ralf Rico Graudin. Lõppseisu vormistas Sten Strelkov vabaviskejoonelt. Sten oli ka 31 punktiga meie resultatiivseim. Ralf lisas 16, Mark 11, Karl Maarek Kokser 7, Norton Reintam 6 ja Erik Makke 5 silma.

Peale kuut kohtumist on U14 poistel tabelis neli võitu ja kaks kaotust. Põhiturniiri viimase kohtumise peame aga juba uuel aastal Erkmaa KK vastu.