Keila Korvpallikooli U16 vanuseklassi poisid said Eesti meistrivõistluste põhiturniiril esimese võidu, kui kodus alistati SK RIM/TTÜ 100:76.

Pärast võrdselt kulgenud avapoolaega, kus eduseis käis käest-kätte, alustasid kolmandat veerandaega paremini külalised, kes pöörasid nelja minutiga kolmepunktilise kaotusseisu neljapunktiliseks eduseisuks. Pärast minutilist mõtlemisaega toimus aga mängus murrang – agressiivne üle välja kaitsesurve ning kiired rünnakud kandsid vilja ning kolme minutiga tegi Keila 17:0 vahespurdi. Erilises hoos oli sellel hetkel Kristen Kasemets, kes tegi hulga vaheltlõikeid ja tõi lühikese ajaga 12 punkti.

Korraks tulid vastased veel seitsme punkti kaugusele, kuid lõpuks kaheksa kolmest tabanud Marcus Lengi järjekordne kaugvise pööras asjad taas Keila jaoks õigesse suunda tagasi. Neljas veerandaeg oli aga Conrad Sengbuschi show. Kümne minutiga viskas ta 22 punkti ning just tema korvid ei lubanud vastaseid kaheksast punktist lähemale, lõpuminutitel käristasid aga vahe juba suureks.

Kokku kuus kolmest tabanud Conrad Sengbusch oli ka mängu suurim korvikütt 32 punktiga. Suurepärase partii pakkusid ka Kristen Kasenmets 31 ja Marcus Lenk 27 punktiga. Väga olulist rolli kandsid ka Juss-Joosep Jaagu ja Aleksander Šadrin. Mõlema noormehe arvele jäi küll kaks silma, kuid Jaagu tegi head tööd kaitses ning Šadrin taltsutas edukalt vastaste pikki ning noppis kõrgelt nii mõnegi lauapalli. Vahetusmängijatena andsid tõhusa panuse ka Mark Dzotsenidze (2 punkti), Ragnar Pulst (2 punkti) ja Herman Nikolajev.