U17 poisid sai Euroopa Noorteliiga etapil kaks võituKeila Korvpallikooli U17 meeskond käis Euroopa Noorteliiga (EYBL) etapil Kaunases. Koju toodi kaks võitu ja kolm kaotust.

Avamängus mindi vastakuti selle etapi ilmselt tugevaima meeskonna BS Vilniusega. Ühtlase ja võimsa koosseisuga leedulased tegid juba esimesel veerandajal sisse kümnesilmalise edu ning reaalselt lähenemise võimalust Keilal ei tekkinudki. Mäng kaotati 50:65.

Järgmine vastane Valmiera, oli avavoorus kaotanud Tartule lisaajal. Võimalik, et see mäng röövis neilt palju jõudu, sest Keila kiiremale, agressiivsemale ja tulemuslikumale korvpallile nad seekord vastu ei aanud. Lõpuks saadi ootamatult suur võit 70:46.

Laupäeva hommikul oli vastaseks Poola Hensfort Przemysl. Kogu kohtumine Poola meeskonnaga Hensfort Przemysl, kulges punkt-punkti heitluses ning Keila olukorra muutis keerulisemaks see, et Norman Rüütsalu väänas teisel veerandajal pärast efektset blokeeringut hüppeliigest ning tema jaoks oli see turniir lõppenud. Tänu kaitsemängule saadi viimasel veerandajal siiski edu sisse ning teine võit tuli numbritega 55:49.

Võõrustajate BC Tornado vastu kustusid Keila poiste võimalused juba mängu alguses. Ilmselgelt oli veel poolakatega peetud raske mäng jalgades, lisaks on Tornado meeskond ka ise väga tugevast puust. Vahe läks kiiresti suureks ning Keila kaotas 45:67.

Viimases mängus kohtuti koduse rivaali Tartuga. Kahjuks olid selleks hetkeks Keila read üsna hõredad – puudusid jalga väänanud Norman Rüütsalu ja kõhutõppe jäänud Tanile Šapovalov, jalavigastus lubas vaid episoodiliselt kaaslasi aidata Kevin Sepikul. Tavapäraste liidrite puudumisel võttis vastutusekoorma oma õlule Margus Pahv, kes kogus lõpuks 17 punkti. Ilusale mängule jätsid aga oma varju pallikaotused.  Tartu meeskond oli siiski sellises seisus Keilast ühtlasem ja tugevam ning võttis võidu 55:47.

Kokkuvõttes siis kaks võitu ja kolm kaotust. Turniiri taset arvestades oli see hea tulemus ning poiste mänguga võib jääda rahule. Kaks võitu ja kolm kaotust sai ka teine Eesti meeskond BC Tartu.

Keila mängis koosseisus: Roland Liiva, Mart Maide, Margus Pahv, Kevin Sepik, Markus Kikkatalo, Markkus Sildam, Marek Uusoja, Roland Tamkivi, Conrad Sengbusch, Norman Rüütsalu, Aleksandr Šadrin ja Taniel Šapovalov.