Keila Korvpallikooli kõige vanemad poisid said tunda nii võidurõõmu ja ka kaotusekibedust.

U18 vanuseklassi Eesti karikavõistluste veerandfinaalis kohtuti BC Tartuga. Korraks pääseti juba 15 punktiga juhtima, kuid kiirelt tulnud edu sulas sama kähku ning viimasel veerandajal jäädi juba omakorda kaheksa silmaga taha. Lõpp kujunes siiski loteriiks. 2,7 sekundit enne lõppu õnnestus Roland Tamkivil seis viigistada. Tartu võttis aja maha, kuid esimesele rünnakuüritusele saime kaitses käed vahele. 0,7 sekundit enne lõppu sai Tartu uuesti võimaluse audist pall mängu panna. Kahjuks eksiti kaitses, tartlased söötsid palli korvi alla vabanenud mängijale, kelle takistamisel tehti viga. Kui mänguaeg oli juba läbi, tabasid tartlased kaks vabaviset ja sammusid poolfinaali. Valus!

Neljapäeval mängiti Eesti meistrivõistluste 2. liigas kodus Audentesega. 150 pealtvaataja ees võeti kindel võit 96:66. Norman Rüütsalult 35 punkti, Erik Dzotsenidzelt 18 silma.

Pühapäeval kohtuti U18 Eesti meistrivõistluste kolmandas voorus taas Tartuga. Mäng oli mõneti teisipäevane koopia. Ka seekord otsustati mängu saatus viimasel minutil. Seni enda kohta halvasti visanud poisid olid otsustavatel hetkedel kindlad ja võtsid magusa võidu 88:84. Taas oli suurim korvikütt 24 punkti visanud Norman Rüütsalu. Conrad Sengbusch lisas 17, Roland Tamkivi 15 ning Margus Pahv ja Kevin Sepik võrdselt 14 silma.

Keila on U18 meistrivõistlustel seni ainus kaotuseta meeskond.