Valus kaotus! Keila Korvpallikooli esindusmeeskond võõrustas tiimi Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium ja kuigi esimesed kolm veerandaega kuulusid seisuga 69:64 Keilale, tabas viimasel perioodil kodumeeskonda mõõn, mis maksis ka mängu võidu. Neljanda veerandaja 7:22 allajäämine tähendas kokkuvõttes 76:86 kaotust.
Keilakad jäid enim hätta vastase jänki Teven Dewayne Jonesi takistamisel, kelle vastu tehti 13 viga ja kes viskas lausa 37 punkti. Vanameister Reinar Hallik kogus 13 punkti ja 11 lauapalliga kaksikduubli.
Keila Korvpallikooli resultatiivseimatena kogusid Margus Pahv ja Matthew Adrian Powell võrdselt 16 silma, Powell noppis lisaks ka 7 lauapalli. Meeskonna 42 lauapallist koguni 19 võtnud Jagos Kremic viskas lisaks 11 punkti ja jagas ka 5 korvisöötu. Conrad Sengbusch ja Marek Uusoja toetasid vastavalt 11 ja 9 punktiga.