“Kõigil on annet, kuid võime nõuab kõvasti tööd.” – Michael Jordan

Treeningud Keilas

U8 poisid – 1. klass 

Treeningute ajad alates 31. oktoobrist!
(2015)
Treener Georg Murakas

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 13.00-14.30 Ujumine
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 13.00-14.30 Noortekeskus
NELJAPÄEV  
REEDE 13.00-14.30

U8-U9 tüdrukud – 1.-2 klass

Treeningute ajad alates 31. oktoobrist!
(2014-2015)
Treener Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.00-15.30 Pargi sph.
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 14.30-16.00
NELJAPÄEV  
REEDE 13.30-15.00 Ujumine

U9 poisid – 2. klass

(2014)
Treenerid Tarmo Hein ja Margus Pahv

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.30-16.00 Ujumine
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 14.30-16.00
NELJAPÄEV  
REEDE 13.30-15.00 

U10 poisid – 3. klass

(2013)
Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.30-16.00
TEISIPÄEV 14.00-15.30
KOLMAPÄEV 14.30-16.00 Keila Kool
NELJAPÄEV 14.00-15.30
REEDE  

U10-U11 tüdrukud – 3.-4. klass

(2012-2013)
Treener Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30 Keila Kool
TEISIPÄEV 15.30-17.00
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV 15.00-16.30
REEDE

U11 poisid – 4. klass

(2012)
Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30 Pargi sph.
TEISIPÄEV 15.30-17.00
KOLMAPÄEV 16.00-17.30 Pargi sph.
NELJAPÄEV 15.30-17.00
REEDE  

U12 poisid – 5. klass

(2011)
Treener Oliver Uuspõld

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.30-16.00 Pargi sph.
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 14.30-16.00 Pargi sph.
NELJAPÄEV 15.30-17.00 Keila Kool
REEDE 14.30-16.00 

U12-U14 tüdrukud – 5.-7. klass

(2009-2011)
Treener Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00
TEISIPÄEV 17.00-18.30
KOLMAPÄEV 17.30-19.00 ÜKE
NELJAPÄEV 17.30-19.00 Pargi sph.
REEDE 15.30-17.00 Pargi sph.

U13 poisid – 6. klass

(2010)
Treener Oliver Uuspõld ja Tarmo Hein

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30 Pargi sph.
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 16.00-17.30 Pargi sph.
NELJAPÄEV 17.30-19.00
REEDE 15.30-17-00 

U14 poisid – 7. klass

(2009)
Treenerid Tarmo Hein ja Georg Murakas

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00 ÜKE
TEISIPÄEV 18.30-20.00 Keila Kool
KOLMAPÄEV 18.00-19.30 Keila Kool
NELJAPÄEV 19.00-20.30 Pargi sph.
REEDE 15.30-17.00 Keila Kool

U15 poisid – 8. klass

(2008)
Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 18.30-20.00 ÜKE
TEISIPÄEV 17.30-19.00 Saue Kool
KOLMAPÄEV 17.30-19.00 Pargi sph.
NELJAPÄEV 17.00-18.30 Keila Kool
REEDE 17.00-18.30 Keila Kool

U16 poisid – 9. klass

(2007)
Treener Georg Murakas

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 18.30-20.00 ÜKE
TEISIPÄEV 19.30-21.00 Pargi sph.
KOLMAPÄEV 19.00-21.00 Keila Kool
NELJAPÄEV 18.30-20.00 Keila Kool
REEDE 17.00-18.30 Keila Kool

U17 poisid – 10.-12. klass

(2004-2006)
Treener Markko Arro

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 18.00-19.30 Pargi sph.
TEISIPÄEV 19.30-21.00 Pargi sph
KOLMAPÄEV 19.00-21.00 Pargi sph.
NELJAPÄEV 18.30-20.00 Keila Kool
REEDE 17.30-19.00 Pargi sph.
LAUPÄEV 14.00-16-00 Pargi sph.

II liiga + U18 poisid

.
Treenerid Peep Pahv ja Markko Arro

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 19.30-21.00 Pargi sph.
TEISIPÄEV 18.00-19.30 Pargi sph.
KOLMAPÄEV 19.30-21.00 Keila TK
NELJAPÄEV 19.30-21.00 Keila TK
REEDE 18.30-20.00 Keila TK

 

Treeningud Keila lasteaedades

Rukkilille lasteaed

Treeningud alates 7. septembrist!

Päev Aeg Vanus
KOLMAPÄEV 16.00-16.45 3-4.a.
KOLMAPÄEV 17.00-17.45 5-7.a. 
REEDE 16.00-16.45 5-7.a.

Vikerkaare lasteaed

Treeningud alates 4. oktoobrist!

Päev Aeg Vanus
TEISIPÄEV 16.00-16.45 3-4.a.
TEISIPÄEV 17.00-17.45 5-7.a. 
NELJAPÄEV 16.00-16.45 5-7.a.

Miki lasteaed

Treeningud alates 3. oktoobrist!

Päev Aeg Vanus
ESMASPÄEV 16.00-16.45 3-4.a.
ESMASPÄEV 17.00-17.45 5-7.a. 
KOLMAPÄEV 16.00-16.45 5-7.a.

Treeningud Sauel

Saue Kooli võimlas

U8 poisid – 1. klass

Treeningud alates 13. septembrist!

Treener Georg Murakas

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 13.00-14.30
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 13.00-14.30
REEDE 13.30-14.30 Ujumine

U9- poisid – 2. klass

Treener Tarmo Hein

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 14.30-16.00
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 14.30-16.00
REEDE 13.30-14.30 Ujumine

U10-U11 poisid – 3.-4. klass

Treenerid Tarmo Hein ja Taavi Vilba

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 16.00-17.30
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 16.00-17.30
REEDE 15.00-16.30

U12-U14 poisid – 5.-7. klass

Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30 
TEISIPÄEV 16.00-17.30 
KOLMAPÄEV 16.00-17.30 
NELJAPÄEV 17.30-19.00
REEDE 15.30-17.00 Keila TK

U15 poisid – 8. klass

Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 18.00-20.00 Keila Kool
TEISIPÄEV 17.30-19.00 Saue Kool
KOLMAPÄEV 17.30-19.30 Keila Pargi sph
NELJAPÄEV 17.00-18.30 Keila Kool
REEDE 17.00-18.30 Keila Kool

Saue Midrimaa lasteaed

Treeningud alates 3. oktoobrist

Päev Aeg Vanus
ESMASPÄEV 16.30-17.15 5-7.a.

Treeningud Vasalemmas

Treeningud toimuvad Vasalemma Põhikooli Spordihoones.
Treenerid Tarmo Hein ja Oliver Uuspõld.

6-7-aastased lasteaialapsed

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV  
REEDE  

U8-U9 poisid ja tüdrukud – 1.-2. klass

Treeningud alates 12. septembrist!

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV  
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV  
REEDE  

U10-U12 poisid – 3.-5. klass

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 17.30-19.00
NELJAPÄEV
REEDE

Treeningud Laulasmaal

Treeningud toimuvad Laulasmaa Spordihoones.
Treenerid Georg Murakas ja Tarmo Hein.

U8-U9 poisid ja tüdrukud – 1.-2. klass

Treeningud alates 13. septembrist!

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 15.30-17.00
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 15.30-17.00
REEDE  

U10-U12 poisid – 3.-5. klass

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 17.00-18.30
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 17.00-18.30
REEDE