Keila Korvpallikooli esindusmeeskond jätkas esiliiga hooaega Taaralinnas, kus mindi vastamisi kogenud Tartu Kalev/Estikoga. Kui mullu kaotati tartlastele võitluslik kodumäng seisuga 78:87, siis sel korral saadi võõrsilt kindel, 59:91 kaotus.
Juba poolajaks 22:39 kaotusseisu jäänud keilakad suutsid küll kolmandal veerandajal tartlastega sammu pidada (25:26), kuid ühepoolne lõpuveerand tähendas mängu kokkuvõttes siiski 32-punktilist allajäämist. Kui Estiko tabas väljakult viskeid 31/61 ehk 50,8%, siis Keila vaid 21/64 ehk 32,8%.
Keila suurim korvikütt oli Conrad Sengbusch 18 punktiga. Matthew Adrian Powelli arvele kogunes 16 punkti, 11 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu ning kolm kaugviset tabanud Roland Tamkivi lisas 9 silma. Tartlastest tegi kõige mitmekülgsema esituse vanameister Silver Leppik 16 punkti, 8 lauapalli, 7 korvisöödu ja 5 vaheltlõikega.
Järgmise mängu peab Keila Korvpallikool (2-6) reedel, 3. detsembril kell 19.30 Keila Tervisekeskuses, vastaseks seni vaid kaotusi tunnistanud SK Nord Aid/Cramo (0-8).