5.-8. oktoobrini toimus Tallinnas Spordikeskus RING SPORDIS selle hooaja esimene U20 vanuseklassi EYBL etapp, kus Keila Korvpallikooli meeskond läbis I etapi puhaste paberitega.

Tulemused:
80:67 vs RIG Haga
103:66 vs Lublinianka Basketball
86:79 vs Birzai
77:62 vs Bracknell Cobras

Treener Georgi kommentaar: „Meeskonna jaoks oli keeruline seista silmitsi maa-ala kaitse erinevate formaatidega. Ka üksteise mõistmisest jäi mängulises võtmes puudu ning maa-ala vastu andis see tunda. Mäng-mängult läks asi ladusamaks ja kui Bracknelli vastu olime maa-ala vastu üsna hambutud, siis RIG Haga vastu oli asi palju ladusam (väikeste kõrvalekalletega). Tegemist on U20 vanuseklassiga, kuid pooled võistkonnaliikmed on meie võistkonnas U17-U18 vanuseklassis, mistõttu võttis mängu füüsilisuse ja kiirusega harjumine aega. Eks näis, millist mõju see noormeeste mängule avaldab EMV U19 vanuseklassis.”

Võistkonna MVP tiitliga pärjati Christopher Lenk
Turniiri MVP tiitli sai Kermo Sepik

Võistkond mängis koosseisus: Ants Kristjan Kalmus, Kenert Kuldveer, Christopher Lenk, Rasmus Hulkko, Cristofer Lempu, Karl Lillimägi, Kermo Sepik, Robert Villiam Päll, Remo Meltsas, Enrico Peterson, Markus Robin Avarsalu, Oliver Kruus.