Keila Korvpallikooli esindusmeeskond jätkas 22.oktoobril Saku I liiga hooaega kodumänguga Eesti Maaülikool/Skarconi vastu ja teenis tõeliseks põnevuslahinguks kujunenud kohtumises napi, 89:85 võidu! Kaks ja pool minutit enne mängu lõppu veel 76:80 taga olnud Keila näitas otsustavatel minutitel kindlamat närvi ning teenis tabelisse kolme kaotuse kõrvale väärt võidu, mille võtmeks kujunesid ülekaal lauavõitluses (44:36) ja paremini tabatud kahepunktivisked (61,3% – 42%).
Üleplatsimeheks kerkis 22 punkti visanud Conrad Sengbusch. Jagos Kremic kogus keilakate kasuks 16 punkti ja 18 lauapalliga võimsa kaksikduubli, kolm kaugviset tabanud Roland Tamkivi sai kirja 14 punkti ja 5 lauapalli, Matthew Powell lisas 13 punkti, 6 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Christopher Lenk viskas 12 silma. Vastaste mängu vedas Jaagup Russak, kelle arvele kanti 18 punkti, 7 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu.
Suur tänu kõikidele fännidele ja toetajatele! Järgmine põnevusmäng toimub juba 5. novembril kell 19.30 Keila Tervisekeskuses, kui külla sõidab Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium.