Keila Korvpallikool teatas 19.juulil toimunud pressikonverentsil kauaoodatud uudise: Keila Korvpallikooli esindusmeeskond liitub järgmisel hooajal Korvpalli Meistriliiga ja Eesti-Läti Korvpalliliigaga ning hakkab võistlema kõige kõrgemal kohalikul tasemel!
Meeskonna peatreenerina jätkab Peep Pahv, kelle eesmärk on komplekteerida uuele tasemele vastav konkurentsivõimeline koosseis, kus leiavad oma koha ka kasvandikud Keila Korvpallikooli 12 aastat ehitatud noortepüramiidist.
Meistriliigaga liitumine on olnud Keila Korvpallikooli suur siht ja selle teoks saamine on oluline teetähis, mis annab Keila ja selle lähipiirkonna korvpalli arengule suure tõuke. Lisaks on korvpallikooli õpilastel nüüd kõrgtasemel väljund, mille poole püüelda.
Tänane uudis on kindlasti oluline ka keilakatele ja siinsetele spordi- ja korvpallisõpradele, kellel avaneb üle aastakümnete taas võimalus kaasa elada Keila linna esindusmeeskonnale kõige kõrgemas konkurentsis, kuna vastasteks on Eesti ja Läti tipptiimid, sh nt BC Kalev/Cramo, Pärnu Sadam, Riia VEF, BK Ventspils jt.
Kõik see on nõudnud mitu kuud ettevalmistust ning saanud võimalikuks tänu toetajatele: Keila linnale ja sponsoritele, kes on meie ambitsioonikate plaanidega kaasa tulnud.
Fotod: Rasmus Pitkänen

Karl Koppelmaa