Suvel toimus Keila Korvpallikoolil mitu põnevat laagrit:

Keila Korvpallikooli 1. klassi poisid ja tüdrukud osalesid juunis oma esimesel korvpallillaagril, mis toimub Kloogarannas.
Laagri tegevuste hulka mahtusid mitmekülgsed treeningud, õhtused mängud ja võistlused, viktoriin, maastikumäng ning filmiõhtu!

Tuksi laager toimus juuli alguses. Arendavad treeningud, lõbusad üritused ja palju sõpru- just nii saab laagri päevad kokku võtta. Laagris toimus ka kõige põnevam mäng: Õpilased vs Treenerid. Sellel korral jäid Treenerid veel peale, kuidas õpilased näitasid tugevat vastupanu. Lisaks toimusid veel lõbusad mängud, krossijooks ja disko. Üheks näitajaks, et laager oli väga edukas, saab lugeda ka seda, et lõpus uurisid õpilased, kas järgmisel aastal kestab laager kaks nädalat. Õpilaste poolt paika pandud eesmärgid on täidetud ja kuni ühiste grupitreeningute alguseni saavad lapsed iseseisvalt oma oskuseid täiendada.

Juuli lõpus olid meie tublid õpilased Kurgjärve laagris. Üle 50 Keila Korvpallikooli poisi ja tüdruku tegid Kurgjärve laagris hoogsalt trenni.
Lisaks treeningutele võeti edukalt osa ümber järve jooksust, teatevõistlusest, viktoriinist ja läbiti esmaabi koolitus.

Järgmisel suvel juba uued ja põnevad laagrid!