U10 tüdrukud saavutasid mikroliiga etapil kaks võituKeila Korvpallikooli 2009/2010 sünniaastaga tüdrukud võtsid 3. novembril osa esimesest Mikroliiga etapist, mis toimus Vändras. Enamike tüdrukute jaoks oli see kauaoodatud esimene võistluskogemus.

Päeva esimest mängu alustasime hea sooritusega ja mäng KK Vändra Karude vastu lõppes meie kasuks 51:24. Mängust 43 punkti visata on meie senine rekord.

Teise mängu KA Tallinna Kalev II vastu võitsime 42:18.

Kolmandas mängus KA Tallinna Kalev I vastu jäime kohe esimese veerandi järel kaotusseisu, kolme veerandi järel oli seis meie kahjuks 8:19 ja lõppseis 27:43. Kaotusseisust hoolimata tegutsesid tüdrukud kaitses ja rünnakul aktiivselt mängu lõpuni.

Treeneri hinnangul pingutasid tüdrukud igas mängus punktiseisust hoolimata, sest lisaks mitmesugustele kogemustele saime antud etapilt ka esimesed võidud.

Suured tänud tüdrukuid ergutanud, toitlustanud ja transportinud vanematele!