Keila Korvpallikooli U12 tüdrukud osalesid 10. – 12. veebruaril Tallinnas toimunud II Balti Liiga etapil
Kolme päeva jooksul said tüdrukud viis tasavägist mängu.
Reedel alustasid tüdrukud etappi kahe võiduka mänguga Rapla Korvpallikooli ja Bertānu VBS võistkonna vastu.
Laupäeva varahommikul toimunud kolmanda mängu hilisema etapi võitja RBJSS Rīdzene vastu kaotasime küll 8 punktiga, aga väikseima punktide vahega kaotajana saime kaheteistkümne võistkonna konkurentsis võimaluse jätkata mängimist kohtadele 1 – 4. Sama päeva õhtul toimunud poolfinaalmängus BC Nokia vastu alustasime tugevalt ja juhtisime kuni poolajani, kuid sealt edasi lasime vastastel rohkem sisse visata ja ise enam nii palju ei visanud.
Pühapäeval kohtusime 3. – 4. koha mängus BS Riga Jugla tüdrukutega. Mäng oli võitluslik ja viigis nii 12. kui ka 22. minutil. Tegime väga head tööd kaitses, mis võimaldas meil sooritada selles mängus kõige rohkem pealeviskeid (56), aga tabasid neist vaid 9. Samuti läks vabavisetega, mille visketabavus oli 17% (2/12). Kuigi olukordi mängu teistpidi kallutamiseks oli mitmeid, ei realiseerinud me sel korral oma võimalusi ja lõpuks tuli vastu võtta väga emotsionaalne 2-punktiline kaotus.
vs Rapla Korvpallikool 35:20
vs Bertānu VBS 36:19
vs RBJSS Rīdzene 23:31
vs BC Nokia 28:37
vs BS Riga Jugla 20:22