Keila Korvpallikooli U14 meeskond jõudis Eesti Karikavõistlustel nelja parima tiimi hulka! Selleks tuli veerandfinaalis alistada KK Viimsi.

Uhiuues Karualugu Spordikeskuses mängitud kohtumises olime väljakuperemeeste vastu tõelistes raskustes. Eriti avapoolajal ei suutnud me kuidagi õiget mängurütmi leida, ning kaotasime selle numbritega 29:35. Teisel poolajal saime aga krambist lahti, võitsime kolmanda veerandi seisuga 21:2 ning kogu mängu 70:52. Meie parimana viskas Tom Oskar Arro 20 punkti, Erik Makke lisas 14, Cristofer Lempu 8, Kermo Sepik 7, Stefan Honga 6, Kert Erik Rüütel, Laur Maide ja Karl Erik Ool kõik 4, Sander Metsik ja Ralf Vikat 2 silma.

Karikavõistluste poolfinaali vastast jääme nüüd ootama paarist Rapla KK – T. Soku KK.