Korvpallikooli U15 meeskond naases Vilniuses peetud EYBL-i esimeselt etapilt kahe võidu ja kolme kaotusega. Kaotused leedu hiidude Zhalgirise ja Vilniuse SKM-i vastu tulid suhteliselt sama stsenaariumiga. Esimese poolaja pidasime vastu, aga lõpuni jõudu ei jagunud. SKM Drakonai vastu võitsime poolaja 41:30, kuid kaotasime mängu 59:69 (Christopher Lenk 25p), Zhalgirisega lõpetasime poolaja seisul 30:32, lõppskooriks jäi aga 43:70 (Erik Makke 11p, Lenk 9p, Karmo Kilk 8p). Pisut kripeldama jääb kaotus SKM-i teise võistkonna Riterai vastu, mille 62:73 (Madis Järvepere-Luik 13p+10lp, Lenk 12p) kaotamises võime vähemalt osaliselt iseenda kehva valmisolekut süüdistada.
Kahes võidumängus said otsustavaks eelkõige meie tabavad kaugvisked. Kopenhaageni Falconsi vastu jäime alguses kaotusseisu, kuid Erik Makke ja Tom Oskar Arro tabavad kaugvisked tõid meid mängu tagasi ning murdsid lõpuks ka vastase selgroo. Võit meile skooriga 69:54 (Järvepere-Luik 16p+14lp, Makke 15p, Arro 12p – kolmesed 4/4). Mängus neljanda leedu meeskonna Birziaiga saime ise küll paremini minema, kuid vastase vastupanu surusime lõplikult maha taas kaugviskejoone tagant. Võit meile tulemusega 69:46 (Arro 21 p – kolmesed 7/5, Lenk 12p, Makke 8p).
Korvpallikooli esindasid Vilnuse etapil: Christopher Lenk, Robin Rukis, Erik Makke, Laur Maide, Cristofer Lempu, Rasmus Hulkko, Stefan Honga, Kermo Sepik, Tom Oskar Arro, Karmo Kilk (Rapla KK), Georg Richard Aare (Rakvere SK) ja Madis Järvepere-Luik (Sportkunda SK).
Tänud meeskonda toetamas käinud lapsevanematele ja oma mängijaid laenanud koostööpartneritele!