Esmalt alistati BC Kalev/Star 94:80. Otsustav murrang tehti teisel veerandajal, mis võideti 25:12 ning mille tulemusena mindi vaheajale 49:32 eduseisus. Kolmanda veerandaja lõpuks oli Keila edu juba 76:53 ning korraks kärises vahe isegi 27-punktiliseks. Viimasel veerandajal said mitmed põhimehed puhkust ning vastane püüdis agressiivse pressinguga sellest kasu lõigata. Ohtlikuks nad siiski ei saanud. Keila kasuks viskasid punkte: Ralf Rico Graudin 19, Sten Strelkov 18, Christopher Lenk 16, Mark Dzotsenidze 13, Ants Kalmus 12, Norton Reintam 7, Knert Kuldveer 5, Iko Kõplas 4.

Teises kohtumises saadi 102:68 jagu Tallinna Kalevist. Ka siin said asjad klaariks esimese poolajaga, mis võideti 54:32. Kõik said piisavalt mänguaega ning võimaluust lihvida treeneri nõudmistele vastavat mängu. Arengut on tunda, kuid minna on veel pikk tee. Keila kasuks viskasid punkte: Strelkov 26, Dzotsenidze 22, Graudin 17, Reintam 11, Lenk 9, Kalmus 9, Robin Rukis 6, Kuldveer 2.

Keilal on nüüd teises grupis kolmest mängust kolm võitu. Järgmised kohtumised peetakse juba laupäeval Keilas.