Kodusaalis peetud kohtumine möödus algusest peale tasavägiselt, kuni kolmanda veerandaja lõpus õnnestus keilakatel eduseis 10 punkti peale venitada. Viimase veerandi alguses saadi vahe korraks ka 18 peale, kuid liigne kiirustamine lõpus lubas valitseva Eesti meistri jälle lähemale. Päris põnevaks asi siiski enam ei läinud ning lõpusireen fikseeris Keila 93:85 võidu. Tallinna poiste jaoks oli see alles esimeseks kaotuseks selle aastastel meistrivõistlustel.
Keila meeskonda vedas nii rünnakul kui kaitses suurepäraselt tegutsenud Christopher Lenk 32 punktiga. Robin Kägo lisas 29p ja Erik Makke tavapärased 20p.
Ilusat mängu jäi veidi varjutama Audentese tagamängija Georg Metsaoru esimesel poolajal saadud raske käevigastus. Soovime omaltpoolt Georgile kiiret taastumist!