Keila Korvpallikooli U18 meeskond

Keila Korvpallikooli U18 meeskond.

Nädalavahetusel jäädi U18 vanuseklassi mängus tugevale Virumaale alla koguni 60:110.

Meistrivõistluste mängus Tartu Rockiga jäädi vastasele alla 62:89. Seejuures tegutseti esimesel poolajal tugeva vastase vastu südikalt, vahe kärises suureks kolmandal veerandajal. Norman Rüütsalu tõi parimana 20 punkti. Kevin Äkke lisas 13, Kevin Sepik 12, Markus Kikkatalo 9, Lauri Teesalu 4 ja Margus Pahv 3 punkti.

Veebruari alguses mängisid noormehed meistrivõistluste tugevamas grupis Tallinna Kalevi KA meeskonnaga ja kaotasid 68:101. Arvestades vanuse- ja jõu vahet, oli selleski mängus positiivseid hetki, kuid kokkuvõttes jäädi tugeva vastasega jänni just kaitsemängus. Markus Kikkatalo oli seekord suurim korvikütt 16 punktiga. Kevin Sepik lisas 12, Norman Rüütsalu 11, Mart Maide 10, Roland Tamkivi 7 ning Margus Pahv ja Kevin Äkke 6 silma.

Nüüd on vaja mehisust, et uuteks mängudeks taas jalgele tõusta.

Keila Korvpallikooli U18 vanusegrupi meeskond koosneb peamiselt U16 vanusegrupis mängivatest poistest

Foto: Tagareas: Margus Pahv, Oliver Uuspõld, Marek Uusoja, Treener Peep Pahv, Mart Maide, Norman Rüütsalu, Kevin Äkke. Esireas: Roland Tamkivi, Kevin Sepik, Hannes Hiie, Markus Kikkatalo, Martin Kiik, Conrad Sengbusch.