Keila Korvpallikooli U18 meeskond sai Eesti meistrivõistlustel teise väärt võidu järjest, kui koduväljakul alistati Tartu Ülikooli Korvpallikool 77:68.

Esimesel veerandil jäi Keila küll korraks kümne punktiga kaotusseisu, kuid poolajaks oldi taga vaid 34:37 ning kolmandal veerandajal suudeti tänu kiiretele ja teravatele rünnakutele ette rebida. Neljandal veerandajal tundus edu juba korraks turvalisena, kuid tartlased tulid oma liidri Sverre Aava vedamisel järgi. Lõpuminutitel tegutsesid Keila poisid kaitses siiski paremini ning olid ka rünnakul kindlamad.

Kristen Kasemets tõi parimana 37 punkti ning sai kätte 11 lauapalli. Uku-Kaarel Mõtte lisas 11 punkti ja 8 lauapalli, Conrad Sengbusch 10, Aelksandr Šadrin 8 (12 lauapalli), Juss-Joosep Jaagu 4, Sten Strelov 3 ning Mark Dzotsenidze ja Marek Lehiste 2 silma.

Keilal on nüüd tugevama grupi põhiturniiril kahest mängust kaks võitu.